• Početak nove školske 2021/2022 godine

• Poštovani roditelji i učenici OŠ BLATO.

Poštovani  učenici, roditelji i  kolege pred nama je nova školska i nastavna godina puna izazova i strepnje koju pred nas postavlja epidemija  COVID-a 19.

U očekivanju susreta s učenicima i izazovima  poučavanja i rada u školi  u nadi da će povratak svih učenika u školu naše živote učiniti ljepšim, a  pandemija  COVID-a 19  popustiti  i omogućiti nam kvalitetan rad i  život.

Do tada u nadi da je NOVO NORMALNO  naš jedini mogući put s radošću i dobrodošlicom Vas očekujem  u OŠ   Blato.

Ravnatelj  Tonći  Padovan, prof

U školskoj godini 2021/2022  nastava započinje u ponedjeljak 6. rujna 2021.

Pri ulasku u školu   zbog epidemioloških mjera zaštite učenici i zaposlenici škole  dužni  su  poštivati satnicu ulaska i socijalnu distancu.

Učenici su dužni bez zaustavljanja sukladno postavljenoj signalizaciji iz ulaza krenuti u svoju učionicu

Svi učenici  od 1 - 8 razreda dužni su u školu  donijeti školske torbe  kako  bi preuzeli udžbenike i radne bilježnice.

Za učenike putnike od 6. rujna  2021 organizira se prijevoz

Prišćapac - Blato - 06,50

Prižba - Blato - 06,50

Prigradica - Blato - 07,20

Blato - Prižba 13,05

Blato - Prigradica 13,40

U ponedjeljak  6. rujna  2021.

U 8:00 nastava  započinje učenicima od  2. do 8. razreda u učionicama

2A  potkrovlje  istok  učionica br 15    učiteljica Marija Padovan

2B   potkrovlje  istok  učionica br 14   učiteljica Dijana Joković

3A uč. br 8  II. kat  - istok;  - učiteljica  Žana  Boroe

3B uč. br 7  II. kat  - istok;  -  učiteljica  Željka Padovan

4A uč. br 9. II. kat;              - učiteljica   Edi Oreb

4B uč. br 10  II. kat;            - učiteljica  Maria Jerebić

5a -  učionica br  13   - Jasmina Baničević

5b -  učionica br 2   - Marina Šeparović

6a  - učionica  br 3.  - Gordana Šeparović

6b – učionica br. 1    - Kristina Begić

7a -  učionica br  6  -      Alen Andrijić

7b -  učionica br 4 -       Katarina Kovačić

8a  - učionica  br 18.  – Aida Gavranić

8b – učionica -br  17  -  Marija Petković

U 9:30 sati je doček prvoškolaca u OŠ Blato uz prigodni program u dvorištu škole.

10:00  ulazak  učenika  prvih razreda u školu

1A  uč br 8  II. kat istok ;           -  učiteljica Zvijezdana Padovan

1B uč. br  7   II. kat istok;            - učiteljica   Dijana Ančić

16:00   roditeljski sastanak za  roditelje  prvoškolaca – obvezna  maska i pridržavanje  epidemioloških mjera.

BOŽIĆ 2020  u  OŠ  BLATO  -    Tradicionalni Božićni koncert učenika OGŠ Blato ove godine zbog epidemioloških razloga nije mogao biti održan u živo. Kako bi održali tradiciju, a učenicima omogućili sviranje učitelji OGŠ Blato snimili su dio učenika i tako smo sastavili koncert. Pozdravljamo Vas i želimo svako dobro do skorog susreta u školi i koncertnoj dvorani. Učenici i učitelji OGŠ Blato TPM.

• Dobro došli u OŠ Blato školske 2020./2021.

• Poštovani roditelji i učenici OŠ BLATO.

Ravnatelj  Tonći  Padovan, prof

• Stručno usavršavanje u OŠ Blato

• Društvo psihologa Dubrovnik

OŠ  Blato

Radionica  Stručno  usavršavanje  u OŠ Blato

Prof. psihologije  Nanda  Kalafatović

KAKO BITI UČITELJ DJECI S POREMEĆAJEM U PONAŠANJU ?

Najveća je moć tražiti (po)moć

• Mobilni  korisnici
          • Mobilni korisnici

• Dragi  mobilni korisnici.

vi možete preuzeti vaš timetable također na vaše mobilne uređaje. Ako imate iPad, iPhone or Android uređaj, moći će te uskoro preuzeti odgovarajuću platformu za korištenje na vašem uređaju.

Za više informavija, kliknite ovdje.

• Raspored  i  zamjene  OŠ Blato
          • Raspored i zamjene OŠ Blato

• Dragi  učenici  i učitelji

vi sada možete preuzeti  aktualni raspored koji se koristi u OŠ Blato, kao i dnevne zamjene. Samo kliknite na  vezu na vrhu ove stranice.

• Rođenje ove stranice

• Web stranica rasporeda naše škole je napokon na internetu. Ovdje ćete pronaći puno upotrebljivih i zanimljivih informacija. Popis razreda, nastavnika, raspored, zamjene i druge podatake.